Sale!

Printim në Kanavacë

1500 L

+ Free Shipping

Printo ne kanavace foton ose imazhin qe deshiron. Na dergoni foton ose imazhin tuaj duke klikuar “choose file”. Fotoja duhet te jete me rezolucion te larte qe printimi te dali sa me i bukur.

SKU: m2 Category:

Printo foton ose imazhin qe deshiron ne kanavace pambuku. Gjeresia minimale e printimit eshte 30cm, gjeresia maksimale e printimit eshte 120cm. Gjatesia minimale e printimit eshte 50cm, gjatesia maksimale e printimit eshte 20m. Printimi realizohet me cilesi te larte dhe bojra ekologjike, rezistente Hp Latex

m2

1 m2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Printim në Kanavacë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart
× Si mund t'ju ndihmojmë?