Sale!

Foto ne Kanavace

2250 L

+ Free Shipping

Zgjidh foton qe deshiron dhe printoje ne kanavace me pemasat 80cm x 60cm, e qepur ne telajo. Printim me cilesi te larte. Postimi falas. Ngarkoje foton tek butoni “Choose File” . Fotoja duhet te jete me rezolucion te larteqe printimi te dali sa me i bukur.

Availability: 5 in stock

SKU: 001 Category:

Foto e printuar ne kanavace pambuku e qepur ne telajo druri.

 

30cm x 40cm

1500

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Foto ne Kanavace”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart
× Si mund t'ju ndihmojmë?