Sale!

Foto e Printuar Mozaik Kanavace

7800 L

+ Free Shipping

Foto e printuar ne kanavace . Kanavaca eshte e ndare ne kater panele. Kanavace pambuku e qepur ne telajo druri. Nese deshironi te printoni nje foto tuajen , mund te na dergoni foton duke klikuar “Choose file”. Fotoja duhet te jete me rezolucion te larte qe pintimi te jete sa me i bukur. Printimi i kanavaces realizohet me bojra rezistente dhe ekologjike Hp Latex.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Foto e Printuar Mozaik Kanavace”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart
× Si mund t'ju ndihmojmë?